Kurz Efektivní vedení hotelového wellness & spa

 

Kurz Efektivní vedení hotelového wellness & spa

Kdo dnes nemá wellness jakoby nebyl? Budovat hotelové wellness je sice velký trend a v lokalitách s nestabilním podnebím dokáže zachránit část sezóny, ale jak na to, aby bylo opravdu výdělečné? Jakým způsobem přemýšlet o funkčním konceptu? Co opravdu smysl má a co je neekonomický módní výkřik?

S provozem hotelového wellness se pojí poměrně vysoké náklady na energie, údržbu, hygienu a leckde i personál. Měla by to být třešnička na dortu, která se může stát hlavním tahákem pro pobyty hostů. Jak to ale udělat, aby to celé dávalo ekonomický smysl? Které procedury se vám vyplatí? Kolik personálu potřebujete? Jak je to s hygienou, textilem a použitými materiály?

Nezáleží na tom, zda hotelové wellness již provozujete, nebo teprve plánujete, ale pojďme se na to podívat z pohledu manažera, provozovatele či majitele. Každý si přijde na své.

Kurz je možné uspořádat v uzavřené formě na míru vašemu ubytovacímu zařízení.

 • Nejbližší termín:
  bude upřesněno, nebo lze objednat kdykoli na míru
 • Cena 5.000,-Kč/osoba/plus DPH
  Cena zahrnuje cofee breaks a studijní podklady. Early bird cena 4.500,-Kč/os. je platná při úhradě do 21 dnů před zahájením kurzu, nebo při objednání 3 a více osob ze stejného ubytovacího zařízení.
 • Délka kurzu:
  9.00–16.30 (včetně pauzy na oběd)
 • Místo konání:
  Praha (bude upřesněno dle počtu účastníků)