Revenue Marketing

ve výstavbě

Total Revenue Management - Revenue Marketing 

Největší častý paradox dnešní doby je ten, že mnoho majitelů/provozovatelů/manažerů staví roli marketingu nad revenue management. A i když jsou markting a RM defacto spojené nádoby, tak jsou přesně opačné. Revenue management udává "noty" marketingu, ale nestřílel naslepo! 

Marketing není (jen) reklama! Placená reklama vám může dodat chvilkového pocitu, že TO funguje. Ale umíte si vůbec představit ten rozdíl, kdy se doopravdy a funkčně spojí tzv. "svatá trojice" - tedy revenue manažer, obchodní manažer v zády s finančním manažerem a nalinkují obchodně-marketingový plán na základě reálných dat?!

A pokud jste malé ubytovací zařízení a jste osoba 3 v 1, tak nejhledejte výmluvy, ani to, že vás na základce nebavila matika a šlápněte do marketingu vědomě, na základě dat poskytnutých díky Total Revenue Managementu. Nebo snad necháváte řídit vaše rodinné finance vaší 6letou dcerou? Asi také ne, že :-).

Tento nový kurz z dílny PHC vznikl na podporu všech, kteří chtějí z marketingu získat maximum, ale zároveň chápou, že to není jen o hezkých fotkách na Instagramu a vymazleném webu a naboostovaných technologiích, ale že opravdový marketing je nejen o pocitech, ale především o strategii a ta vždy vychází z našich dat!

O tom jaká data sbírat, kde a jak je sbírat, jak je číst a vyhodnocovat tak, aby i váš marketing byl profitabilní ... a mnoho dalšího, probereme na kurzu REVENUE MARKETING v ONLINE formě.

Vřele doporučujeme projít i miniakademií Total Revenue Managementu I.-III., ale není nutnou podmínkou k absolvování tohoto webináře.

Workshop je možné uspořádat v uzavřené formě na míru vašemu ubytovacímu zařízení.

 • Vypsané termíny:
  Pondělí 7. 10. 2024 ONLINE 9 - 16h Ideální je návaznost po miniakademii Total Revenue Managementu (24-26.9.24 v Praze), ale není nutností.
 • Běžná cena je 5.400,-Kč/osoba/plus DPH
  Narozeninová cena je 4.900,-Kč/os/plus DPH. Použijte promo kód "EB400". Jako bonus je možné ke každému kurzu přikoupit za zvýhodněnou cenu 2h online konzultace na libovolné téma, které aktuálně řešíte.
 • Délka kurzu:
  9.00 – 16.00h (včetně pauzy na oběd)
 • Místo konání:
  ONLINE, Praha; Pardubice (bude upřesněno dle počtu účastníků), nebo u vás na míru
 • Lektor:
  Jiřina Jenčková & Jitka Caliskan
 • Výstup z workshopu:
  Certifikát o absolvování