VÍCE TRŽEB, MÉNĚ STAROSTÍ!

VIP SPOLUPRÁCE - váš osobní hotelový kouč 

Nezáleží v jaké pozici či roli se nacházíte, ale z dlouhodobé osobní zkušenosti vím, že majitelé, ředitelé, provozní manažeři, obchodní ředitelé, investoři atd. bývají ve svých pozicích osamělí. Proč? Protože obvykle jsou to oni, kdo jsou oporou svému týmu. K nim se obrací jejich tým o pomoc a podporu. Často řeší neřešitelné. Čelí různým tlakům a ještě jsou obvykle velkou oporou svému okolí i v soukromém životě. 

Jsem přesvědčená, že tak jako každý kouč potřebuje svého kouče, tak i každý v exponované manažerské roli potřebuje svého mentora, parťáka, člověka, který mu bude průvodcem a oporou nejen odbornou, ale i lidskou. Někdy stačí situaci "pouze" správně pojmenovat a řešení jakoby vyskočí samo. Jindy je potřeba se zamyslet nad novým směřováním provozu, úpravě konceptu, probrat personální plány, v klidu se zamyslet nad rozpočty a různými tipy investic. 

Pokud s vámi tyto řádky rezonují, zavolejte mi a domluvíme se, jak vám na vaší cestě mohu asistovat. Vzájemná důvěra, otevřenost a respekt jsou samozřejmostí. Výhodou je, že jsem ve vašich tématech jako doma a nemusíme se zdržovat nepochopením oboru hospitality. Chápu, co to je být ve vašich botách. 🙂

Tato VIP spolupráce probíhá přímo se mnou a výhradně formou  1 : 1. 

S čím za mnou klienti přicházejí:

  • Rádi byste své myšlenky formulovali nahlas a poslechli si druhý nezávislý názor.
  • Rádi byste provedli úpravy (stavební, personální, koncepční, cenové, ....)  a bylo by fajn to probrat s někým nezávislým, jestli to dává ekonomický a jiný smysl.
  • Osobní rozvoj vám není cizí, celoživotní vzdělávání je vaší běžnou normou, moderní leadership není sprosté slovo, ale jak to vše vybalancovat, aby v práci i doma vše klapalo.
  • Máte rodinnou firmu, ale jsou témata, které nechcete doma ventilovat.
  •  Chcete dělat správné věci správně, ale nechcete jít cestou pokus omyl a trávit na tom mládí.
  • Chcete pracovat chytře a ne tvrdě.
  • Chcete být přirozeným vzorem pro svýj tým, který vás bude podporovat a následovat, protože víte, že ryba vždy smrdí od hlavy.
  • Nečekáte, že někdo něco vyřeší za vás. Nebudu vám nosit ryby, ale naučím vás rybařit. Když už vás k vodě přivedu, tak se z ní napijete. 
  • Hodil by se vám nezávislý parťák do nepohody, který netrpí provozní slepotou, bude tu pro vás, ale i pro členy vašeho týmu a pomáhal vám naplňovat vaše přání a cíle.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Kontaktujte Jiřinu Jenčkovou na telefonu +420 603 453 633 nebo přes tento formulář: