LISTOPADOVÉ ZPRÁVY Z TRÁVY

Zdravíme vás z PHC,

dnes je 11.11. a na mnohá místa prý ten svatý Martin konečně přijuchá na bílém koni. Osobně doufám, že to  bude na horách a Praze a okolí se sníh ještě na chvíli vyhne.
Říjen byl pro naše klienty výsledkově nejlepším měsícem za dlouhá léta. Takže se dá říci, že v listopadu je ten pravý čas na oddych a načerpání nových sil před prosincovým náporem.
Ale všimli jste si, jak je listopad nabitý všemi možnými, pro cestovní ruch zajímavými akcemi?

Série našich podzimních kurzů je v plném běhu, a ještě je možná registrace na nejbližší kurzy:
20. – 21.11. dvoudenní kurz Revenue management se mnou a Pavlem Janským
26.11.  Housekeeping efektivně a chytře s Petrou Kazdovou
Kompletní nabídka všech otevřených kurzů je na našich webových stránkách. Registrace probíhá tamtéž.


Naše kolegyňky Radka Telyčková a Jarka Alenová spolupořádají 19.-20.11. již 16. dotcomhotel konferenci, tentokrát v Praze (hotel Ambassador). Těšit se můžete na aktuální témata pro každého hoteliéra od těch nejpovolanějších: směrnice PSD2 včetně panelové diskuze s Global PaymentsMEWSHotelTime a dalšími hoteliéry, Rebranding případové studie Hotelu Alcron Prague nebo příběh změny hotelu Jurys Inn na Botanique Hotel Prague, Umělá inteligence jako náhrada chybějícího personálu, Interaktivní Hotel Camp. Registrace stále probíhají.
Na viděnou na místě se s vámi těší Petra Kazdová.


Koncem měsíce nás v Praze čeká již 14.konference Asociace hotelů a restaurací ČR, přesně 28.-29.11.. Program konference je opravdu nabitý. Samá zajímavá jména. Jako jedni z prvních si budeme moci vyzkoušet nové prostory O2 Universum a slavnostní večer proběhne v Empire Hall Slovanského domu.
Přihlášky jsou stále otevřeny a vybrat si lze z několika balíčků.
My se na vás budeme těšit skoro v plné sestavě.


V tento den se v Číně a dalších asijských zemích slaví tzv. Den nezadaných. Je to velmi oblíbený svátek a čínští prodejci se rozhodli v tento den dát zelenou výhodnému nakupování a i ostatní prodejci a e-shopy v tento den, 11.11., pořádají rozsáhlé výprodeje.

Datum 11.11. nebylo pro Svátek nezadaných vybráno náhodně, 4 jedničky symbolizují 4 nezadané lidi, kteří by se v tento den mohli seznámit. Prodejci pointu tohoto svátku naprosto obrátili, když se rozhodli, že nezadaní budou 11.11. vyplňovat svůj čas právě nakupováním.
A nás zajímá, zda zrovna tento den má nějaký vliv na hotelové tržby, ale o tom  třeba zase příště.

S přáním krásného dne,

Jiřina Jenčková a Tým Perfect Hotel Concept

Hospitality professional, senior consultant, mentor, coach, lecturer. First czech revenue manager and hotel revenue management popularizator. Happiness WLB business coach and cheerleader. I can guide you to became a leader. I can lead you and remind you your original source, but you have to reconnect yourself.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *